Active Drops,Kabızlık Giderici Damla

  • Ürün Kodu: ACTV01
  • Stok Durumu: Stok Var
  • 39,00TL
  • Vergiler Hariç: 39,00TL
Adet

 Artık yardımcınız ACTİVE DROPS DAMLA..

Kabızlık, hemoroid sorunlarınızda da size yardımcı olacaktır. Nurs Lokman Hekim üretimi ACTİVE DROPS bakanlık izinli bir yardımcı takviyedir.

1 Alana 1 Bedava = 19

2 Alana 2 Bedava = 39

3 Alana 3 Bedava = 59


Kabızlık, genellikle mide ağrısına neden olurken, mide ağrısı kabızlık dışında görülüyorsa apandisit ya da bağırsak tıkanıklığı gibi daha ciddi durumlara işaret ediyor olabilir. Mide ağrısının kabızlık nedeniyle mi yoksa başka rahatsızlıkların sonucu olarak mı ortaya çıktığını belirlemek için belirtilerin izlenmesi gerekir.


Kabızlığın Belirtileri


Kabızlığın belirtileri arasında, haftada 3 kez veya daha az tuvalete çıkma, dışkının kuru ve katı olması, tuvalete çıkmada zorlanma, alt karın bölgesinde ve rektumda basınç hissi, midede doluluk hissi ve yemeklerden sonra daha yoğun olmak üzere gün içinde yaşanan mide ağrısını sayabiliriz. Eğer mide ağrısı diğer belirtilerden bağımsız olarak görülüyorsa sindirim sisteminde veya diğer organlarda yaşanan başka sorunların belirtisi olabilir.


Kabızlık Nedeniyle Oluşan Mide Ağrısı


Kabızlık yüzünden meydana gelen mide ağrısının tam yerini göstermek genellikle zordur. Ağrı mide boyunca hareket edip yer değiştirebilir veya genel bir ağrıya dönüşebilir. Ağrının geçmesi kabızlığın geçmesine ve bağırsakların boşaltılmasına bağlıdır. Tuvalete çıktıktan sonra ağrılar kesilecektir.Kullanımı: Yapmanız gereken yemeklerden sonra; suyunuza, çayınıza, kahvenize, meyve sıunuza, kısacası içeceklerinize Herbal Active Drops"u 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz.


Active Drops Nedir?

Active Drops bitkisel bir ürün olup gıda takviyesi amaçlı kullanılabilir. İlaç değildir ve hiçbir hastalığın tedavisi için kullanılacağı iddia edilemez. Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Active Drops İçindekiler Foeniculum vulgare (rezene), pimpinella anisum (anason), matricaria recutita (papatya), anethum graveolens (dereotu), thymus sp. (kekik), mentha aquatica (nane), calluna vulgaris (funda), cynara scolymus (enginar), laurus nobilis (fefne), elettaria cardamomum (kakule), melissa officinalis (melisa), valeriana officinalis (kediotu), lavandula cariensis(karabaş)

Active Drops ilaç değildir. Gıda takviyesi olarak kullanılabilir.Üretici firma: Nurs Lokman Hekim Gıda - Tarım Bitki Botanik Med. San. Tic. Ltd. Şti. Levent mah. 1875 sok no: 7/a Yüreğir- Adana / TR İşletme kayıt no: TR-01-K-001008

SOSYAL MEDYA LİNKLERİMİZ :

Facebook : https://www.facebook.com/genetikmarket/

https://twitter.com/genetikmarket?lang=tr


Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi