Depy Slim Göbek Bandı

  • Ürün Kodu: DPY 01
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • 59,00TL
  • Vergiler Hariç: 59,00TL
Adet

Depy Slim Göbek Bandı, mikrochip leri sayesinde, bantları üzerinde bulunan doğal extratlarla, sağlıklı ve kolay kilo vermenize yardımcıdır.

Yağ Yakmanıza yardımcı olan, bölgesel fazlalıklarınızda, göbek,i basen, ve sırt yağlarınızda siz uyurken çalışır. Metabolizmanın en verimli çalıştığı saatlerde yani gece 3.00 ile 06.00 arası siz uykudayken Depyslim Metabolizmanızın daha rahat ve hızlı çalışmasına yardımcı olur. Depyslim bant yile hemen tanışın ve mutlaka sipariş verip deneyin.

Depyslim içeriği:

Depyslim tamamen doğal içeriğe sahip çipli bir banttır. Depyslim göbek bandı içeriğinde; rheum officinale, hawthorn, chitin, tourmaline, gynostemma pentaphylla, lotus leaf, medlar, folium leaf, folium sennae gibi bileşenler bulunmaktadır.


Depyslim kullanımı:

Depi Slim kutu içeriğinde; 15 adet göbek bandı ve 3 adet basen bandı vardır.

Depi slim göbek bandını vücudunuzda istediğiniz bölgeye yapıştırarak kullanabilirsiniz.


- 2 günde 1 şeklinde kullanılmalıdır.

- 1 kutu 1 aylık kullanım içindir.

- Her bir bant tek kullanımlıktır.

- Depy Slim göbek bandını gece yatmadan önce vücudunuzda istediğiniz bölgeye yapıştırıp 12 saat kalmasını sağlayınız.12 saat sonra bantı vücudunuzdan çıkarınız.


Depyslim yan etki ve uyarılar:

Depyslim bant bilindik bir yan etkiye sahip değildir. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir, Ancak hamile ve emziren bayanlara tavsiye edilmemektedir.

SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDİN 
FACEBOOK  : https://www.facebook.com/genetikmarket/

TWİTTER :    https://twitter.com/

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi