Dr Anna At Kuyruğu Şampuanı

  • Ürün Kodu: ATKY01
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • 19,00TL
  • Vergiler Hariç: 19,00TL
Adet

Atkuyruğu bitkisi, “Equisetaceae” ailesinden gelen “Equisetum” cinsine ait çok yıllık otsu bitkilerin ortak adıdır. Bu bitki adını muhtemelen at kuyruğu olan benzerliği sayesinde almıştır.

Aslında “Equisetum” adı iki Latince kelimenin birleşimidir. at anlamındaki “equus”kelimesi ve kıl anlamındaki “seta” kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Bu bitkiler, eğrelti otlarının akrabalarıdır ve yaklaşık 270 milyon yıl önce yeryüzünde büyüyen büyük bitkilerin torunlarıdır. Geç Paleozoik döneminde tüm “Equisetopsida” sınıfının içinde yeryüzünde bulunan yaşayan tek cins olması nedeniyle “yaşayan fosil” olarak adlandırılır.


Dr Anna At kuyruğu bitkisinin faydalarını şişede toplayarak saç bakımı ve gelişiminde kullanmanız için,sizlerin hizmetine sunmuştur.Özel formülü, patentlidir, çeşitli test ve klinik çalışmalar sonrasında kalite belgeleriyle satış vitrinindeki yerini almıştır.

Saç derinize nefes aldırır, ftoseral ve aminoasit bakımından zengindir,içinde 1 adet besleyici şampuanı ve 1 adet saç ve saç derisine bakım yapan serumu bulunmaktadır.Saçlarınızın dökülmesini durdurmaya yardımcıdır, ve saçlarınızın gürleşmesini sağlar. Yağlı saçlardan, saç derisi egzamasına kadar pek çok saç problemlerinin giderilmesine yardımcı olur

Genetikmarket.com avantajıyla kapıda ödeme kolaylığı ile hemen sahip olun.

SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

https://www.facebook.com/genetikmarket/

https://twitter.com/

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi