Isparta Gülü Fidanı

  • Ürün Kodu: ISP01
  • Stok Durumu: Stok Yok
  • 69,90TL
  • Vergiler Hariç: 69,90TL
Adet

Isparta Gülü Fidanı, Genetik Market özel kampanyası! TAM 5 ADET ISPARTA GÜLÜ FİDANI SADECE 69,90 TL

Isparta Gülleri  yakınınızda, bu özel Güllere artık sizde sahip olabilirsiniz. Isparta Gülü fidanları nerede olursanız olun, adresinize gelecek. 

Sizlerde bulunduğunuz şehirde, kasaba yada köyde Isparta Gülü yetiştirebilirsiniz. Bu özel türün fidanları özel olarak itinayla yetiştirilerek 

kapıda ödeme avantajıyla adresinize gönderilecek.

5 Lİ ISPARTA GÜLÜ FİDANI SADECE 69,90 TL 

İster bahçenize, ister balkonunuza, isterseniz en sevdiklerinize hediye!.. Dünyada en özel Gül kategorisinin başında gelen bu özel cinsi sizlerde büyütün, sizlerde çoğaltın.. 

5 li Isparta Gülü Fidanlarına hemen sahip olmak için şimdi sipariş verin.

Isparta gülü; her bir ilin yöreselliği ile bilinen bir şeyi meşhurdur kiminin yiyeceği, kiminin ise içeceğidir. Isparta nın ise gülleri meşhurdur. Müthiş görünen mis kokan bahçelerindeki gül çeşitleri ile büyülenmemek mümkün değildir. Isparta dan geçişte, görsel olarak görünen o eşsiz güzellikleri gören ve ilgisini çeken bir çok turist o görselliğe tanık olmuştur. Isparta gülü, aşkı, sevgiyi, saygıyı ve değeri ifade eder. Isparta gülünün büyüleyici kokusundan etkilenmemek mümkün değildir. Kokusuyla herkesi etkileyen Isparta gülü tarihte de önemli bir yere sahiptir. Isparta gülünün bir çok özelliği bulunur. Isparta halkının geçim kaynağı olarak bilinen gül ürünleri üretimi geniş bir şekilde ilgi görmüştür. Isparta gülünün halk edebiyatında bile yeri vardır. Güle verilen değer, sevgi ve saygı bu sürede artmış, Isparta gülüne karşı olan ilgi büyümüştür. Çok değerli olan Isparta gülünden bir çok ürün elde edilir.


Isparta gülü özellikleri; Isparta gülünün bilinen en büyük özelliği büyüleyici kokusudur. Isparta gülü gösterişiyle göze hitap ettiğinden bahçelerin en önemli köşesinde yer alan bahçe süsüdür. Isparta gülü gerek bahçelerde, gerek evin en güzel yerinde görünümüyle herkesi büyüleyici özelliği vardır. Isparta gülü ile yapılan gül şerbeti yada gül şurupları tam bir şifa kaynağıdır. 

Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi